Ukoliko želite zamijeniti stolariju ili toplinski izolirati fasadu, uvesti grijanje na sječku ili pelete, postaviti solarne kolektore za vodu ili solarnu elektranu na krov, pozivamo Vas da iskoristite

BESPOVRATNA SREDSTVA ZA ENERGETSKU OBNOVU VAŠE OBITELJSKE KUĆE

Za ovu godinu ponovno je najavljen nacionalni javni poziv za energetsku obnovu obiteljskih kuća, zato je Općina Legrad sklopila partnerstvo s Regionalnom energetskom agencijom Sjever (REA Sjever) kako bi pomogla svojim mještanima te Vas pozivamo da iskoristite mogućnost

BESPLATNE POMOĆI ZA PRIJAVU SUFINANCIRANJA ENERGETSKE OBNOVE SVOJE OBITELJSKE KUĆE

Dođite u ured REA Sjever u Koprivnici, gdje ćete iz prve ruke saznati koje su Vam mogućnosti na raspolaganju i kako dobiti bespovratna sredstva.

Savjetovanje Vam je na raspolaganju svake srijede u vremenu od 9:00 do 12:00 te od 15:00 do 16:00 sati.

Termin za vaš dolazak dogovorite pozivom na telefonski broj

099 5249 816

ili putem e-pošte

damir.mandic@rea-sjever.hr

Na istom broju možete svaki dan dobiti informacije o obnovi Vaše kuće i bez dolaska u ured agencije.

 

Općina Legrad

 

 

 

u partnerstvu s

Comments are disabled.