U subotu, 11. ožujka u Vatrogasnom domu Kutnjak održana je godišnja izborna Skupština DVD Kutnjak - Antolovec. Skupštinu je otvorio predsjednik DVD Milenko Varga, a nastavio nju je voditi blagajnik Dubravko Stančec. Predsjednik je pročitao izvješće o radu u protekloj godini, te naglasio da nije bilo požara, a najveća intervencija je bila potraga za nestalom osobom, koja je nažalost završila tragično. Blagajnik je pročitao opširno financijsko izvjšeće, u kojem je spomenuto da se DVD uspio prijaviti na program Općine Legrad i dobio sredstava za obnovu djela krovišta.

Kako je 125. godišnja Skupština bila izborna, na izborima je potvrđeno staro rukovodstvo uz nekoliko izmjena članova upravnog odbora mlađim članovima.

Skupštinu su pozdravili i zaželjeli puno uspjeha u daljnjem radu općinski načelenik Ivan Sabolić, predsjednica Općinskog vijeća Snježana Kuzmić i predsjednik VZO Legrad Vladimir Piškor.

Comments are disabled.