DVD Legrad i općinski načelnik bili su od 30.travnja do 2.svibnja u posjetu gradu Boheimkirchenu u Austriji. Sudjelovali su na posvećenju novog vozila FF Boheimkirchen. DVD Legrad i FF Boheimkirchen imaju dobru suradnju više od 10 godina, koja je započela kupoprodajom vozila, a nastavila se zajedničkim vježbama i Poveljom o bratimljenju. Općinski načelnik je to prilikom posjetio načelnika Općine Boheimkirchen, te dogovorio posjetu industrijskoj zoni u sljedećem razdobolju. Plan je upoznati investitore iz austrijske industrijske zone sa pogodnostima gospodarskih zona u Općini Legrad. Uzvratni posjet  delgacije iz Boheimkirchena dogovoren je za 31.svibnja 2014. prilikom proslave 130. godina DVD Legrad. Usput, su vatrogasci i općinski načelnik posjetili legradskog mecenu i počasnog građanina Općine Legrad, Josefa Windischa, te ga pozvali na spomenutu proslavu.

Comments are disabled.