U subotu, 3. veljače 2018. godine u Domu mještana Selnica Podravska održana je godišnja Skupština DVD Selnica Podravska. Skupštinu je otvorio predsjednik Alen Dedi, te predložio radno voditeljstvo i dnevni red.

Sjednicu je vodio Krešimir Korotaj koji je ujedno podnio i izvješće o radu. U njemu je istaknuto kako nije bilo velikih intervencija, ali su dva pripadnika vatrogasne postrojbe gasila požare na Jadranu. Spomenuta je i nabavka novog vatrogasnog vozila - cisterne.

U planovima istakunuto je da DVD namjerava graditi spremište za koje je riješio papirologiju kako bi novonabavljenu cisternu vratio s čuvanja u Velikom Otoku .

Došlo je do promjena u vodstvu DVD-a, te je za novog zapovjednika izabran Krešimir Korotaj, za njegovog zamjenika Siniša Ban, a za tajnika Goran Panić.

Skupštinu su pozdravili Zlatko Horvat iz DVD Veliki Otok, općinski načelnik, zamjenica, predsjednica Općinskog vijeća, zamjenik predsjednika VZŽ Međimurske i zamjenik predsjednika VZO Legrad.

Comments are disabled.