U Vatrogasnom domu Zablatje u subotu, 17. veljače, održana je godišnja Skupština DVD Zablatje. Skupštinu je otvorio predsjednik Goran Begović, a nastavio nju je voditi zapovjednik Vlado Kovaček. DVD Zablatje susreće se s nedostatkom kadrova, ali uspješno gase požare i sudjeluju u vježbama.

Nakon ostavke dosadašnjeg predsjednika zbog privatnih obaveza, izabran je novi predsjednik Slavko Golubić, a za njegovog zamjenika Zdravko Korošec.

Nakon izbora uručena su priznanja za dugogodišnji rad u vatrogastvu i to:

- za 20 godina rada: Vedran Goričanec, Tihomir Janeković

- za 40 godina rada: Vlado Kovaček.

Prisutnima su se u ime gostiju obratili: općinski načelnik Ivan Sabolić, potpredsjednik VZŽ Koprivničko-križevačke Vladimir Piškor, zapovjednik VZO Legrad Darko Piškor i zamjenica općinskog načelnika Kristina Turk.

Comments are disabled.