Nogometni klub Graničar iz Legrada, održao je u utorak, 29. prosinca 2015. godine godišnju Skupštinu. Skupštinu je otvorio tajnik, gosp. Gašapar, te je izabrano radno predsjedništvo. Sjednicu je nastavio voditi gosp. Gerendaj, koji je ujedno i nabrojio uspjehe Graničara u protekloj sezoni, te jesenskoj polusezoni. Istaknuto je da je Graničar postigao značajan uspjeh, osvojivši u sezoni 2014/2015. visoko 5. mjesto.  Jesenski dio prvenstva Graničar je završio na odličnom 3. mjestu. Naglašen je rad sa mlađim skupinama, a gosp. Bali, komentirajući izvješća posebno je pohvalio zajedničke juniore Borca i Graničara koji su završili na prvom mjestu jesensku polusezonu, bez poraza i gol razliku 29 naprema 2 primljena gola. Blagajnik, gosp. Koren, pročitao je financijsko izvješće na koje nadzorni odbor nije imao primjedbi. Graničar u nastavku sezone namjerava se i dalje boriti za vrh tablice, ali i u ulagati u infrastrukturu. Načelnik je pohvalio rad kluba, te zaželio sve najbolje u novoj godini i novoj sezoni.

Comments are disabled.