Legradski  nogometni klub Graničar na domaćem je terenu ovog vikenda odigrao drugu prvenstvenu utakmicu 1. ŽNL-a i to protiv NK Drave iz Novigrada Podravskog. Po vrućem i teškom za igranje vremenu gledatelji su s velikim zanimanjem pratili sraz domaće i gostujuće momčadi. Unatoč dobroj igri, prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka. U nastavku igre, nakon jednog  izbacivanja lopte gostujućeg vratara i male nespretnosti obrane, legradski je igrač Bali uspio poentirati i dovesti svoju momčad u prednost. Dobra igra domaćih nastavila se i dalje te su do samoga kraja uspjeli zadržati prednost od jednoga gola i time pobijediti.

Nakon odigranog drugog kola, naši nogometaši zajedno s momčadi NK Drava iz Podravskih Sesveta dijele prvo mjesto na ljestvici 1. ŽNL-a s maksimalnim brojem osvojenih bodova.

 

NK Graničar Legrad – NK Drava Novigrad Podravski          1:0

Comments are disabled.