U utorak (12. svibnja), u prostorijama Općinske vijećnice, načelnik je održao koordinacijski sastanak s udrugama na temu dana Općine Legrad. Obilježavanje će započeti u četvrtak (28. svibnja) i trajati će do nedjelje (31. svibnja). U tome periodu mještani cijele općine imati će prilike prisustvovati raznim manifestacijama, od priredbe najmanjih vrtićevaca, recitacije ekića, pa do vatrogasne vježbe, predstavljanja ručnih radova i proizvoda OPG-a, ribolovnog natjecanja i još puno toga. Predstavnici udruga na sastanku su iznijeli svoje programe, planove i sugestije o čemu se odmah raspravilo te se ustanovio raspored događanja. Pozivamo sve mještane Općine Legrad, ali i ostale goste, neka se uključe i posjete nas jer će program događanja za vrijeme dana općine biti iznimno bogat i zanimljiv. Radujemo se vašem dolasku!

Comments are disabled.