Obitelj Vuljak je putem Programa potpora za poticanje razvoja turizma na području Općine Legrad, Mjere 2: Sufinanciranje troškova izrade projektno tehničke dokumentacije za izgradnju ili uređenje smještajnih kapaciteta za iznajmljivanje, dobila 20.000,00 kuna u svrhu uređenja smještanih kapaciteta u kući za odmor "Breza" na Šoderici.

Kuća za odmor "Breza" nudi mogućnost smještaja za 10 osoba i raspolaže s dvije etaže;
u prizemlju su dvije dvokrevetne sobe (jedna s izlazom na vlastitu terasu), kupaonica s WC-om, dnevni boravak s kaminom na drva te potpuno opremljena kuhinja sa izlazom na terasu. Gornji kat je neovisan o donjem i ima također dvije spavaće sobe, potpuno opremljenu kuhinju, dnevni boravak i kupaonicu.
Uz kamin na drva u donjem dnevnom boravku, cijela kuća ima centralno grijanje na pelete.

U sklopu kuće je ograđeno dvorište u kojem se nalazi natkrivena terasa sa zidanim roštiljem i ražnjem, te dječje igralište sa ljuljačkama, toboganom i pješčanikom. Kuća “Breza” nudi i besplatno korištenje bicikala, kajaka, badmintona, pikada i stolnog nogometa.

Za više informacija o smještaju posjetite stranicu https://holidayhousebreza.com/

Comments are disabled.