Obavještavamo Vas da LAG Mura-Drava planira raspisati natječaj za stručno osposobljavanje za radno mjesto
 STRUČNI SURADNIK/SURADNICA VODITELJA LAG-a.

Opis radnog mjesta:

Uz obavljanje administrativno tehničkih i uredskih poslova za LAG Mura-Drava u skladu sa zakonom, općim aktima i drugim propisima, većina posla odnosi se na savjetovanje o Programu ruralnog razvoja Republike Hrvatske 2014. – 2020. godine-Informiranje poljoprivrednika o otvorenim natječajima, natječajima u najavi, savjetovanje o mogućnostima i potencijalima koje pruža pojedina mjera Programa ruralnog razvoja RH.

Natječaj bude objavljen u narednim danima na web stranici LAG-a i HZZ-a, a o tome budete naknadno obaviješteni.

Povjerenstvo koje sačinjava Predsjednik i Dopredsjednici pregledati će pristigle molbe, a Odluku o odabiru kandidata donosi Upravni odbor LAG-a.

Comments are disabled.