Općina Legrad zaprimila je obavijest krovne organizacije EACEA, provoditelja programa Europa za građane, da njoj je odobren projekt EUROPE IS SOLIDARITY: Legrad International Forum of twentyfive communities from ten countries for European solidarity."

Projekt je prijavila Općina Legrad s partnerima iz 22 općine iz 10 europskih zemalja (Italije, Njemačke, Slovenije, Mađarske, Slovačke, Češke, Rumunjske, Srbije, Poljske i Hrvatske) na program Europa za građane, poglavlje Bratimljenje gradova.

Projekt će se održati od 14. do 16. lipnja 2019. godine u sklopu Dana Općine, a u potpunosti će biti financiran od strane Europske unije u iznosu od 25.000 eura.

Više detalja o projektu možete pronaći na stranici:

https://ec.europa.eu/programmes/europe-for-citizens/projects/efc-project-details-page/?nodeRef=workspace://SpacesStore/4fbc5135-cca8-46e2-a5d0-7e6c23cb1be5

 

 

Comments are disabled.