U vikendu, 20. - 21. srpnja 2019. godine na prostorima Lovačkog doma u Legradu održano je natjecanje u gađanju letećih meta disciplina Trap. U subotu je održan trening, kojem se odazvalo više od 100 strijelaca, a službeno natjecanje je započelo u nedjelju od 10 sati. Natjecanje su otvorile dvije ekipe domaćina, Stari i Mladi, u kojem je prevagu za jednu pogođenu metu više odnijela mlada ekipa.

Ukupno je nastupilo 30 ekipa, a prvo mjesto odnijela je ekipa LU Fazan Draškovec II, a nakon toga je slijedila ekipa Zeca iz Vratišinca te Prepelica Mali Bukovec II. Pojediničano je najbolji bio Alen Ledinko iz Vepra Rasinja, a u plaćenim desetkama je prvo mjesto odnio Kruno Srbljinović iz Zec Kuzminec. Prvo mjestu na fair play osvojio je Anđelko Botak iz Srnjaka Ludbreg, dok je na zračnoj pušci prvo mjesto osvojio Tomislav Horvat.

Nagrade najboljima podijelili su općinski načelnik Ivan Sabolić i predsjednik LU Kuna Legrad Vladimir Celiščak.

 

Comments are disabled.