U organizaciji Županijskog saveza sportske rekreacije „Sport za sve“ i gradske udruge sportske rekreacije 08. lipnja se na jezeru Šoderica održao „6.festival sportske rekreacije Šoderica 2024.“

Prisutnima se uvodno obratio predsjednik Zajednice Slavko Dedi koji se zahvalio na podršci, a prigodne riječi su uputili zamjenik župana Ratimir Ljubić i koprivnički gradonačelnik Mišel Jakšić,  koji su rekreativcima poželjeli uspješno natjecanje i dobru zabavu.

Sudionici sportske rekreacije snage su odmjerili u pikadu, visećoj kuglani i kartaškoj igri bele, a oni s malo više kondicije i elana su propješačli rekreativnu rutu u disciplini nordijskog hodanja.

Otvorenju događaja prisustvovala je i pomoćnica direktora Turističke zajednice KKŽ Kristina Sočev. Pokrovitelji manifestacije su Koprivničko-križevačka županija, TZ Koprivničko-križevačke županije i Općina Legrad.

 

Comments are disabled.