Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske organizirao je u suradnji s Gradom Viroviticom interaktivnu radionicu o programu Europa za građane 2014-2020. Radionica je održana u virovitičkoj Gradskoj upravi, a cilj je bio informirati jedinice lokalne i regionalne samouprave te neprofitne organizacije o mogućnostima financiranja iz navedenog programa.

Radionica se održala u četvrtak, 7. prosinca u Gradskoj vijećnici u Virovitici. Ured je pozvao Općinu Legrad da predstavi svoj projekt 7. Europski piknik kao primjer dobre prakse. Projekt je predstavio općinski načelnik Ivan Sabolić, te odgovarao na brojna pitanja. Većina prisutnih je bila zadovoljna prezentiranim, te se predbilježila za buduća pitanja i savjete.

Nakon interaktivne radionice načelnik i predstavnice Ureda za udruge dogovorile su suradnju da budućim radionicama.

 

Comments are disabled.