Općina Legrad raspisala je natječaj za javne radove. Zainteresirani se mogu javiti zamolbom u Općinu Legrad, a uz nju prilažu životopis, presliku osobne iskaznice i dokaz o trajanju nezaposlenosti (Potvrda sa Zavoda za zapošljavanje ili drugi dokument).

Natječaj možete vidjeti i na stranicama HZZ-a na linku: https://burzarada.hzz.hr/Posloprimac_RadnaMjesta.aspx

Tekst natječaja:

RADNIK/RADNICA NA UREĐENJU JAVNIH POVRŠINA NA PODRUČJU LOKALNE SAMOUPRAVE

 

Radno mjesto

LEGRAD, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA


14


Na određeno; javni radovi


Puno radno vrijeme


Smjena - prijepodne


Nema smještaja


U cijelosti


23.3.2017.


31.3.2017.


Rad na jednom mjestu


 

Posloprimac

  • Osnovna škola niži razredi
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine

Nije važno


Opis posla: Saniranje divljih odlagališta i zbrinjavanje otpada na propisan način, briga o zelenim otocima i razvrstavanje otpada. Sakupljanje otpada uz konjičke, pješačke i biciklističke staze, uređenje informacijskih tabli uz stazu. Uređenje prostorija, posebice muzeja, koje služe za turizam, na način da se one očiste i redovito održavaju čistim. Uređenje autohtonog podravskog ambijenta i očuvanje prirodne baštine na području Općine Legrad.

Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.

Zamolbu, životopis i presliku osobne iskaznice osobno dostaviti na adresu:
Općina Legrad
Trg Svetog Trojstva 52a
48316 Legrad


 

Poslodavac

OPĆINA LEGRAD


osobni dolazak: TRG SVETOG TROJSTVA 52A, LEGRAD


Comments are disabled.