U petak, 29. prosinca 2017. godine Nogometni klub Graničar iz Legrada održao je godišnju Skupštinu. Na njoj su prisutvovali brojni članovi,predstavnici općinskih udruga, općinski načelnik, navijači i igrači kluba.

Skupštinu je vodio zamjenik predsjednika Nikola Gerendaj, koji se ujedno i osvrnuo na rad kluba, dok je izvješće o rezultatima podnio trener Želimir Mešnjak. Zaključeno je da su seniori već nekoliko godina u vrhu Prve županijske lige, a posljednju polusezonu zavšili su na 6.mjestu. U proljetnom dijelu sezone namjeravaju postići bolji rezultat, te se pomaknuti na tablici prema gore. Pohvaljen je rad s pionirima, te su predstavljeni rezultati veterana.

Na kraju se obratio općinski načelnik Ivan Sabolić, te objasnio smanjenje prihoda za udruge, zbog nesigurnosti prihoda u Proračunu Općine Legrad nakon donošenja novog Zakona o financiranju JLS. Također najavio je da će se u 2018. godini izraditi dokumentacija za uređenje Sportskog parka Fizeš.

 

Comments are disabled.