Lokalna akcijska grupa Mura-Drava (LAG Mura-Drava) je neprofitna organizacija koja okuplja predstavnike javnog, civilnog i gospodarskog sektora na području Grada Preloga i Općina: Donja Dubrava, Donji Kraljevec, Donji Vidovec, Goričan, Kotoriba, Orehovica, Sveta Marija i Legrad u svrhu ruralnog razvoja područja LAG-a.

LAG Mura-Drava, kao jedan od odabranih LAG-ova unutar mjere 19. „LEADER-CLLD“, Podmjere 19.1. »Pripremna pomoć« Programa ruralnog razvoja RH, započeo je proces izrade Lokalne razvojne strategije za razdoblje do 2020. godine. Strategija predstavlja temeljni strateški dokument za razvoj područja LAG-a. U tu svrhu LAG organizira radionice kojima je cilj prikupljanje projektnih ideja i stavova stanovništva LAG-a kako bi se što jasnije definirala vizija i odrednice budućeg razvoja područja LAG-a, te definirali ciljevi razvoja.

Raspored održavanja radionica:

KOTORIBA I DONJI VIDOVEC

10. studeni 2015. godine (utorak) u 18:00 sati – za stanovnike sa područja Općine Kotoriba i Općine Donji Vidovec u prostorijama Općine Kotoriba

 

SVETA MARIJA

12. studeni 2015. godine (četvrtak) u 18:00 sati – za stanovnike sa područja Općine Sveta Marija u Vatrogasnom domu u Svetoj Mariji

 

DONJI KRALJEVEC

13.studeni 2015. godine (petak) u 18:00 sati - za stanovnike sa područja Općine Donji Kraljevec u prostorijama Općine Donji Kraljevec

 

GORIČAN

13.studeni 2015. godine (petak) u 19:30 sati - za stanovnike Općine Goričan u prostorijama Općine

 

LEGRAD I DONJA DUBRAVA                                 

16.studeni 2015. godine (ponedjeljak) u 18:00 sati – za stanovnike sa područja Općine Legrad i Općine Donja Dubrava u prostorijama Općine Legrad

 

PRELOG

17.studeni 2015. godine (utorak) u 18:00 sati – za stanovnike sa područja Grada Preloga u Multimedijalnoj dvorani Muzeja Croata Insulanus u Prelogu

 

OREHOVICA

18.studeni 2015. godine (srijeda) u 18:00 sati - za stanovnike sa područja Općine Orehovica u prostorijama Općine Orehovica

 

LAG poziva sve zainteresirane stanovnike da se odazovu na radionice i aktivno uključe u izradu Lokalne razvojne strategije. Također Vas pozivamo da svojim projektnim idejama, predloženim projektima i prijedlozima,  sudjelujete u planiranju i usmjeravanju razvoja svojeg ruralnog područja , te na taj način doprinesete cjelokupnom razvoju područja LAG-a.

Ukoliko imate dodatna pitanja vezana za Lokalnu razvojnu strategiju, stojimo na raspolaganju na e-mailu: lag.mura.drava@gmail.com.

Comments are disabled.