U subotu, 10. travnja 2021.godine, nakon godina neaktivnosti, održana je izborna godišnja Skupština Udruge mladih Legrad. Skupštinu je otvorio v.d. predsjednika Marko Kuzmić, a nakon potvrde dnevnog reda, kvoruma te donošenja Poslovnika i novoga Statuta usklađenog s Zakonom o udrugama pristupilo se izboru organa. Novi članovi upravnog odbora su Vladimir Sabolić - predsjednik, Karlo Dinhof - potpredsjednik, Mia Cvetinić - tajnica, Anamarija Adlešić- blagajnica i Mihael Baranašić član. Nakon toga izabran je Nadzorni odbor udruge i to Vedran Deak - predsjednik, Marko Kuzmić i Ivan Lakić - članovi. Prema programu udruge aktrivnosti u 2021.godini su obnova prostorija udruge, organizacija raznih akcija, suradnja s drugim udrugama i Općinom Legrad te borba za bolji položaj mladih.

Skupštini je prisustvovao općinski načelnik Ivan Sabolić, koji je u ime Općine Legrad podržao rad udruge.

Comments are disabled.