Tokom ljeta na više dionica cesta odvijali su se radovi na obnovi i rekonstrukciji kolnika. Tako je obnovljeno 1 km županijske ceste u Kutnjaku, 400 metara županijske ceste u Selnici Podravskoj i 450 metara nerazvrstane ceste  na dvije dionice u Legradu u ulici Kralja Tomislava. U Selnici Podravskoj i Kutnjaku obnovu je vodila Županijska uprava za ceste Koprviničko-križevačke županije, a dionice cesta u Legradu vodi Općina Legrad. Ukupna vrijednost investcija je oko 1,5 milijuna kuna, pri čemu je ŽUC uložio oko milijun kuna, a ostatak Općina Legrad.  Radove su izvodile tvrtke Colas i PZC.

U tijeku su radovi na dva dječja igrališta na Šoderici i rekonstruira se mrtvačnica u Malom Otoku. Uskoro kreću radovi na obnovi asfalitranog igrališta u Fizešu, rekonstrukcija odvojka u Ulici Petra Zrinskog, te gradnja parkirališta na groblju u Selnici Podravskoj.

 

 

 

Comments are disabled.