Natjecateljska ekipa ŠRK Smuđ Legrad u disciplini lov ribe udicom na plovak završila je natjecateljsku sezonu u III. hrvatskoj ligi sjever. Završna dva kola lige održana su na deratizacijskom kanalu u Donjoj Dubravi. U subotu je održano  VII. kolo te su dečki zauzeli 4. mjesto u ekipnom plasmanu, a u nedjelju na VIII. kolu su popravili rezultat te zauzeli 1. mjesto u ekipnom plasmanu.

Nakon odlovljenih osam kola lige ekipa je zauzela odlično drugo mjesto u ukupnome poretku te se umalo uspjela plasirati u II. hrvatsku ligu sjever.

U pojedinačnome plasmanu Mladen Gres uspio je zadržati vodeću poziciju u pojedinačnome plasmanu s jednim drugim i jednim prvim mjestom te postao pojedinačni prvak III. hrvatske lige sjever. Miroslav Galešić također je ostvario odličan rezultat s osvojenim četvrtim mjestom, te Vladimir Stubičar s osvojenim petim mjestom u pojedinačnom plasmanu.

 

 

 

Comments are disabled.