Dana 7. veljače 2019. godine u Osnovnoj školi u Legradu održan je Lino višebojac u organizacji Sportskih novosti i Podravke.

Uz recitacije, pjesme i ples krenulo je natjecanje.

Kako bi bodrile višebojce, u Legrad su stigle rukometašice Podravka Vegete, prvotimke Magdalena Ećimović i Dejana Milosavljević te kapetan NK Slaven Belupo Mateas Delić. Uz pomoć pri povlačenju konopa, bodrenju tijekom pucanja na rukometni i nogometni gol, slobodnih bacanja u košarci i trčanju štafete, sportski su se gosti okušali i protiv izazivača: u rukometnom srazu Magdalene Ećimović i četvrtašica Melani pobjedu je zasluženo odnijela Melani, dok je u muškom okršaju četvrtaš Dominik bio bolji od Mateasa. U napetoj završnici između dvije najbolje, osmašica Tara pokazala je mirniju ruku i odnijela titulu najbolje višebojke u Legradu, a na postolju joj se pridružio Dorian, najvišebojac iz petog razreda

Comments are disabled.