U utorak, 27. lipnja održana je 2. sjednica Općinskog vijeća. Na dnevnom redu bilo je 14 točaka,a donijete odluke su:

Odluka o općinskim porezima, Odluka o agrotehničkim mjerama, godišnje usklađivanje Plana zaštite od požara, Odluka o određivanju pravnih osoba od interesa za sustav civilne zaštite, te izmjena odluke o zabrani konzumiranja, nošenja i posjedovanja alkoholnih pića maloljetnim osobama na javnim površinama, odluka o određivanju prijevoza pokojnika koji se financiraju iz Proračuna Općine Legrad, Odluka o davanju suglasnosti na obavezu osiguravanja proračunskih sredstava za sufianciranje realizacije EU projekta aglomeracije Koprivnica, suglasnost u upisu djece u DV Dabrić u pedagoškoj godini 2018/19., Odluka o obročnoj otpalati kupoprodajne cijene za kupnju okućnica na Šoderici.

Nakon toga se raspravljalo o stanju javnog reda i mira, te je pokrenut postupak za provedbu natječaja za dezinsekciju i deratizaciju, te je odoboren proširenje zakupljene površine na Šoderici.

Na posljednjoj točci odobrena je postavljanje paintball parka na Šoderici i donacija DVD Selnica Podravska za kupnju navalnog vozila.

 

Comments are disabled.