U Vatrogasnom domu u Velikom Otoku, u subotu 15.veljače 2014. godine, održana je 80. godišnja Skupština DVD Veliki Otok. Skupštinu je vodio tajnik Zlatko Horvat, koji je i pročitao izvješeće o radu. DVD u 2013. godini nije imao intervencija, što se može pripisati uspješno provedenoj preventivi. Dvije natjecateljske ekipe, muška i ženska, nastupile su na nekoliko natjecanja, te su na svima postigle vrlo zapažene rezultate. Posebno valja istaknuti rezultate na Županijskom natjecanju gdje je muška ekipa osvojila 2.mjesto, a ženska 5.mjesto. Skupu se obratio Općinski načelnik Ivan Sabolić, predsjednik VZŽ gosp. Ivan Matosović i gosp., Stjepan Behin, predstavnik Koprivničko-križevačke županije. Plan DVD-a u 2014. godini je nastavak djelovanja na preventivi, odlazak na natjecanja, te proslava 80. godina rada i postojanja društva koja je planirana za 22.lipnja.pehari

Comments are disabled.