U subotu, 11.veljače u Vatrogasnom domu Zablatje održana je 84. izborno - izvještajna Skupština DVD Zablatje. Skupštinu je otvorio predsjednik Goran Begović, a nastavio nju je voditi zapovjendik Vlado Kovaček, koji je ujedno i podnio izvješće o radu. Istaknuto je da su u posljednje 4 godine vatrogasci bili aktivni u preventivni i operativi. Uz požare, intervenirali su na poplavama, ispraćaju migranata i potrazi za nestalim osobama. Na Skupštini je razrješeno staro i izabrano novo rukovodstvo. Predsjednik ostaje Goran Begović, dok Vlado Kovaček ostaje zapovjednik društva. Uspjeh u radu društva poželjeli su Vladimir Piškor, predsjednik VZO Legrad, Ivan Sabolić, načelnik Općine Legrad i Stjepan Behin, predstavnik Koprivničko-križevačke županije. Uz njih Skupštini su prisustvovala mnogobrojna društva, te Snježana Kuzmić, predsjednica Općinskog vijeća, Jasmina Jakupec, zamjenica zapovjednika JVP Koprivnica i Stjepan Lončar, vatrogasni inspektor.

Comments are disabled.