U Vatrogasnom domu u Zablatju u subotu, 10. travanja 2021. godina održana je 88. godišnja izborna Skupština DVD Zablatje. Skupštinu je otovrio i vodio zapovjednik Vlado Kovaček koji je ujedno nabrojio i sve aktivnosti u posljednjih 4 godine. Među njima valja istaknuti zamjenu stolarije i popravak krovišta na vatogasnom domu za što je utrošeno više od 100.000 kuna, koje je većim djelom osigurala Općina Legrad. Vatrogasci iz Zablatja u sklopu VZO Legrad sudjelovali su na brojnim vježbama i raznim intervencijama.

Nakon toga izabrano je novo rukovodstvo, te je za predsjednika izabran Vedran Goričanec, a za zapovjednika Tomislav Androci. Pri kraju Skupštine u članstvo je primljeno 5 novih članova.

Kao gosti ispred VZO Legrad i Općine Legrad obratili su se predsjednik Vladimir Piškor i općinski načelnik Ivan Sabolić koji su se zahvalili dosadašnjem rukovodstvu na suradnji, te čestitali na izboru novog rukovodstva kojem su zaželjeli puno uspjeha u radu.

Comments are disabled.