U subotu, 17.ožujka 2014. godine održane su dvije skupštine u Vatrogasnom domu u Kutnjaku. Nogometni klub Mladost svoju je održao u 17 sati, dok su vatrogasci svoju održali u 19 sati. U izvješću Mladosti navedeno je da se klub natječe u 3. županijskoj nogometnoj ligi. U nastavak prvenstva koji započinje 16. ožujka kreću sa 8. mjesta. Cilj njim je poboljšati rezultate, te investirati u svlačionice. DVD nije imao većih intervencija u protekloj godini. Najveća intervencija bila je u vrijeme izlijevanja potoka kraj sela, kada su vatrogasci radili zečje nasipe. U ovoj godini plan je raditi na prevenciji od požara. Skupštinama je bio nazočan načelnik općine Ivan Sabolić i predsjednica Općinskog vijeća Snježana Kuzmić. Načelnik je udrugama poželio uspješan rad u ovoj godini.

Comments are disabled.