Dana 23. travnja 2022.godine Udruga žena Legrad održala je izbornu godišnju Skupštinu. Na godišnjoj Skupštini odlučeno je da Udrugu naredne četiri godine vodi nova stara predsjednica Branka Habek.

Nakon usvojenih izvješća prijašnje godine, iznijeli su se planovi rada Udruge i financijski plan za 2022. godinu.

Unatoč epidemiji u 2021. godini, Udruga je bila aktivna. Snimao se film Zaboravljena jela Podravine u kojem je jedna članica pravila kuruznu prošnjaču. Tijekom 12. Europskog piknika, Udruga je bila zadužena da se gosti i učesnici ugodno osjećaju, kroz jelo i piće. Članice su sudjelovale na manifestacijama 27. Podravski motivi i Skrivena Podravina. A za kraj godine održale su tradicionalne Dane kruha i zahvalnosti na plodovima zemlje te proslavili 70  godina postojanja.

Nadamo se da će nove četiri godine biti plodne i uspješne za Udrugu žena Legrad.

Comments are disabled.