U ponedjeljak, 6. veljače u vijećnici Općine Legrad, održana je koordinacija udruga s područja općine Legrad. Prva tema bila je dogovor oko termina godišnjih Skupština kako se isti nebi poklapali. Pod drugom točkom raspravljalo se o novom natječaju  za financiranje programa udruga. Načelnik je predstavio koju dokumentaciju udruge moraju predati, koji će se programi financirati i posebno je napomenuo da je rok za predaju dokumentaciju 22. veljače do 15 sati.

Pod trećom točkom dogovoren je ugrubo program EU piknika i podjeljeni su zadaci koje će svaka udruga odraditi. Još jednom je apelirano na sve prisutne, da ukoliko znaju da netko može ponuditi smještaj za sudionike da se jave u Općinu Legrad.

Na kraju svima je predstavljen javni poziv za dodjelu javnih priznanja Općine Legrad.

 

Comments are disabled.