U subotu, 23. rujna 2017. godine održana je 15. manifestacija pod nazivom "Dani kruha i zahvalnosti na plodovima zemlje." Organizator manifestacije je Udruga žena Legrad. Manifestacija je okupila brojne udruge žena s područja Koprivničko - križevačke županije i šire okolice.

Program je vodila Jasna Kiš, a manifestaciju je otvorila predsjednica udruge Branka Habek. Svoje prigodne govore održali su: predstavnika Koprivničko - križevačke županije gospođa Vesna Peršić - Kovač, općinski načelnik Ivan Sabolić i doktor medicine i prijatelj udruge Saša Đaković.

Održan je prigodan program u kojem su članice otpjevale pjesme po uzoru na show "Zvijezde pjevaju." Svoje pjesme izrecitirali su Jasna Kiš i Mirko Vrhovec. Blagosov jela i molitvu zahvalnosti vodila je župnica Evangeličke crkvene općine Legrad Davorka Horvat.

Nakon večere održana je zabava i tombola do ranih jutarnjih sati.

Comments are disabled.