U petak, 8. prosinca u Društvenom domu Legrad održana je godišnja Skupština Društva Crvenog Križa Općine Legrad. Skupštinu je otvorila i vodila gospođa Dubravka Đaković, dok je izvješće o radu pročitala predsjednica društva Vesna Vugrač. U njemu je spomenula brojne humanitarne akcije koje je društvo provodilo.

Skupštinu su pozdravili ravnateljica Crvenog križa Koprivnica Adela Sočev,  općinski načelnik Ivan Sabolić i brojni predstavnici legradskih udruga. Na kraju su priznanja dobili jubilarni darivaoci krvi i to:

ŽENE

Za 10 i više davanja: Jadranka Babić Bokor, Anđe Cvetnić,

Za 5 i više davanja: Lucia Dedi, Davorka Horvat, Senka Živko

Za 1 i više davanja: Valentina Golenji, Smiljana Horvat, Ivana Kociper, Jasminka Novoselec

MUŠKARCI

za 40 i više davanja: Zlatko Potočnik

za 30 i više davanja: Vedran Bebek, Perica Posavec

za 20 i više davanja: Nikola Dravinski, Ivica Jambor

za 10 i više davanja: Goran Dominković, Zoran Kalinić, Filip Nestić, Dubravko Stančec

za 1 i više davanja: Andrej Markulinčić, Vladimir Sabolić.

U 2017. godini na centralnoj skupštini priznanje za 35 i više davanja dobila je Renata Kovač.

Comments are disabled.