U subotu, 18. siječnja 2016. godine, u Vatrogasnom domu Zablatje održana je sjednica godišnje Skupštine DVD Zablatje. Sjednicu je otvorio predsjednik Goran Begović, a nastavio nju je voditi zapovjednik Vlado Kovaček. U izvješću o radu istaknuto je da u protekloj godini nije bilo intervencija gašenja požara, već je najopsežnija intervencija bila dežurstvo i osiguranje prilikom prolaska migranata kroz željezničku stanicu Botovo. Također, istkanuto je da su DVD Zablatje neočekivano napustila dva člana, zapovjednik Zlatko Horvat i počasni predsjednik Slavko Posavec. Želja za ovu godinu je poboljšati energetsku učinkovitost doma i spremišta preko EU fondova. Od gostiju, za riječ su se javili općinski načelnik Ivan Sabolić, te predsjednik VZO Legrad Vladimir Piškor, te su DVD- u Zablatje čestitali na dosadašnjem radu i poželjeli čim manje intervencija u budućnosti.

 

Comments are disabled.