Prošlog su tjedna (7., 8., 9. i 10. travnja) održani mjesni zborovi građana po naseljima Općine Legrad. Zborovima su uz samog načelnika prisustvovali vjećnici i djelatnici općine. Sam zbor je bio koncipiran na način da je u prvom dijelu načelnik mještanima održao predavanja o gospodarenju otpadom, energetskoj obnovi obiteljskih kuća i seizmološkim ispitivanjima INA-e na području Općine Legrad . U drugom dijelu zbora prešlo se na razno gdje su mještani svakog naselja mogli slobodno iznositi svoje prijedloge, sugestije te postavljati pitanja koja imaju za načelnika i zaposlenike općine. Zapisana su sva ona pitanja na koje nije bilo moguće odgovoriti u datom trenutku, te će se u što što kraćem roku ponuditi odgovori na njih. Uz javno postavljanje pitanja i iznošenje prijedloga, mještanima je dana mogućnost za izjašnjavanje na anonimnom letku pismenim putem.

Općenito, mještani su imali najviše pitanja i prigovora koji se tiču komunalnog reda, protočnosti kanala tj. odvodnje vode, javne rasvjete i uređenja okoliša

07.04.

Mali Otok

Zablatje

08.04.

Kutnjak i Antolovec

09.04.

Veliki Otok

Selnica Podravska

10.04.

Legrad

Comments are disabled.