U utorak, 27. travnja 2021. godine u prostoru Vatrogasnog doma Legrad održana je je II. (ponovljena) javna rasprava za II. Izmjene i dopune prostornog plana Općine Legrad. Prisutne je pozdravio općinski načelnik Ivan Sabolić,  a izmjene je predstavio Zdravko Krasić, predstavnik izrađivača Urbane tehnike iz Zagreba. Raspravi su prisustvovali predstavnici vikendaša na Šoderici, predstavnici Građanske inicijative Selnica Podravska, predstavnici Zavoda za prostorno uređenje KKŽ te predstavnici IGME. Najviše rasprave povelo se oko eksploatacijskih polja i proširenja stambene zone na Šoderici. Javna rasprava traje od 26. travnja do 10. svibnja, a materijali se mogu razgledati i dati primjedbe u Vijećnici Općine Legrad, Trg svetog Trojstva 52a, 48317 Legrad u radno vrijeme Općine Legrad.

Comments are disabled.