Pansion Legrađanka, kultni legradski ugostiteljski objekt, nakon godinu dana renoviranja, prošli tjedan otvorio je svoja vrata. Na mjestu starog baroknog gostinjaca, krajem 20. stoljeća otvoren je Pansion Legrađanka, koji se uspješno poslovao dugi niz godina. Zbog dotrajalosti objekta isti je nekoliko puta otvaran i zatvaran, a Općina Legrad prostor Pansiona Legrađanka prodaje 2018. godine tvrtki CHEF d.o.o. iz Koprivnice za 117. 000 eura.

Temeljna rekonstrukcija i obnova objekta završila je prošli mjesec, a od 9.studenog 2021. godine počinje raditi Pansion Legrađanka i unutar pansiona otvoren je restoran Fakin. Objekt nudi smještaj, hranu i piće, a tokom toplijih mjeseci biti će otvorena prostrana terasa.

Ovaj objekt povećati će ugostiteljsku i turističku ponudu Općine Legrad, te povećati broj dolazaka i noćenja u destinaciji.

foto: facebook.com / Erich Glavica

Comments are disabled.