U petak, 27.lipnja 2014. godine počeli su radovi na asfaltiranju ulica i izgradnji biciklističkih staza prema projektu Legrad and Ortilos on bike.  Projekt financira Europska unija, a trebao bi završiti kroz tri mjeseca. Vrijednost projekta je 327.000 eura. Radove će izvoditi tvrtka PZC Cestogradnja iz Koprivnice, a radove će nadzirati tvrtka Coart. Ulice koje će se asfltirati su:

  • Ulicom Petefi Šandora od kućnog broja 1 do 32
  • Trgom Svetog Trojstva od 38 do 51 i od 14 do 19
  • Bana Josipa Jelačića od 110 do 120A
  • Petra Zrinskog od 141 do 181 i od 3 do 8A (Fizeš)
  • Kralja Tomislava od 9  do mosta (prema Veterinarskoj stanici)

Molimo mještane Legrada da povećaju oprez u prometu na spomenutim dionicama cesta koje su rekonstrukciji.

the-project-is-financed-by-eu

Comments are disabled.