U srijedu, 14. travnja 2021. godine, u Domu mladih u Koprivnici održano je potpisivanje Ugovora prema Programu održivog razvoja lokalne zajednice. Na spomenuti program početkom godine Općina Legrad prijavila je projekt Rekonstrukcija Društvenog doma Legrad, a tokom ožujka zaprimljena je Odluka o odabiru projekta za sufinanciranje radova u iznosu od 150.000 kuna.

Radovi su započeli u travnju, a ugovore s općinskim načelnicama i načelnicima  iz  20 JLS s područja Koprivničko- križevačke županije Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU potpisalo je 14. travnja. U ime Općine Legrad ugovor je potpisao općinski načelnik Ivan Sabolić, a u ime MRRFEU državni tajnik Velimir Žunac.

U sklopu projekta na Društvenom domu izraditi će se nove električne instalacije i rasvjeta, zamijeniti i izolirati strop, postaviti novi zastori na binu, te urediti audio soba. Završetak radova predviđen je za kraj listopada 2021. godine.

 

Comments are disabled.