Društvo za očuvanje i promociju kulturnog identiteta Podravine „Podravski Zvon“ i „Pozitiva Plus“ prošli su vikend (14.02.) u pansionu Legrađanka u Legradu održali konferenciju za medije u svezi pokretanja kampanje za promociju Podravine kroz program „Podravina u Lisinskom“. Prigodno, program će po prvi put ovog listopada biti održan u koncertnoj dvorani „Vatroslav Lisinski“ u Zagrebu . Cilj je novonastalog programa predstaviti umjetnike, udruge, kulturno umjetnička i ostala društva koja promiču kulturni identitet Podravine. Najzaslužnijima za promociju dodijelit će se nagrade „Podravski Zvon“.

Isto tako, od 22. veljače, kao zajednički projekt tri podravske radio postaje (Radio Drava, Radio Ludbreg i Pitomi Radio) kreće se s emitiranjem serija emisija „Podravski Zvon“. Emisija će se emitirati svake naredne nedjelje od 13 do 14 sati.

Comments are disabled.