Još jednom podsjećamo da Stožer civilne zaštite Općine Legrad izdaje samo propusnice za odlazak u trgovine, te za skrb o najmlađima i starijima - nemoćnima. Propusnice vrijede u pravilu 1 dan, a za svaki novi izlazak trebate tražiti novu propusnicu. Apeliramo na Vas da kada jednom idete u kupovinu obavite to za 10 do 15 dana jer time izlažete smanjujete rizik od unosa virusa u našu zajednicu. Također, ukoliko Vam vaš liječnik ne izda propusnicu, znači da slučaj nije hitan, nemojte niti pokušavati dobiti propusnicu od Civilne zaštite - jer da nju i dobijete - ista je nevažeća i nećete proći kontrole. Svi zahtjevi pristigli do 12 sati, biti će dostavljeni (u Vaš poštanski sandučić ili mailom) isti dan do 19 sati. ZABRANJEN JE SVAKI ULAZAK U PROSTORIJE OPĆINE LEGRAD - JER AKO ZARAZITE BILO KOGA U OPĆINI, VIRUS ĆE SE PROŠIRITI NA SVE ZAPOSLENIKE, A U TOM SLUČAJU NEĆE VAM NITKO MOĆI VIŠE IZDAVATI PROPUSNICE.

Comments are disabled.