Općina Legrad sukladno Zakonu o održivoj uporabi pesticida (Narodne novine br. 142/12) i Pravilniku o uspostavi akcijskog okvira za postizanje održive uporabe pesticida (Narodne novine br. 142/12) u suradnji s ovlaštenom institucijom od Ministarstva poljoprivrede, Hrvatskim agronomskim društvom, organizira provedbu izobrazbe o održivoj uporabi pesticida za poljoprivrednike. Predavanje će se  održati u Društvenom domu u Legradu, 23., 24. i 25. veljače 2015. u 17,00 sati. Cijena izobrazbe o sigurnom rukovanju i pravilnoj primjeni pesticida iznosi 370,00 kn. U cijenu je uključeno minimalno 15 sati izobrazbe, priručnik, polaganje ispita i iskaznica. Općina Legrad će sufinancirati dio izobrazbe polaznicima s područja općine. Uvjet za prisustvovanje ovoj izobrazbi je da polaznici imaju navršenih 18 godina života i da imaju završeno minimalno osnovno osmogodišnje obrazovanje.

Polaznici ove izobrazbe mogu se predbilježiti na Općini Legrad, Trg Svetog Trojstva 52A (tel. 048/835-051) ili doći na prvi dan predavanja u Društvenom domu u Legradu i tamo predati svu potrebnu dokumentaciju.

Potrebna upisna dokumentacija:

  • Preslika osobne iskaznice
  • Preslika svjedodžbe o prethodno završenom obrazovanju
  • Popunjena prijavnica za izobrazbu (dobije se na prvom danu predavanja)
  • Dokaz o uplati (kopija uplatnice ili potvrda o uplati preko Internet bankarstva)

 

Svi obveznici edukacije moraju završiti osnovni modul za izobrazbe najkasnije do 26. studenog 2015. godine.

Comments are disabled.