Općinski načelnik Ivan Sabolić, sa svojim suradnicama, se susreo 20.ožujka sa djelatnicama PORE. Cilj sastanka je utvrđivanje stanja općine, ponajviše ekonomskih, turističkih i razvojnih projekata. Općinski načelnik izvjestio je PORU o namjeri izrade Strategije razvoja općine, te je zatražio pomoć pri izradi. U drugom djelu sastanka razmatrani su projekti iz baze PORE, te je zaključeno da je Općina najdalje otišla na projektu modernizacije infrastrukture, Šoderice i uređenja dječjih igrališta. Najlošije stojimo po pitanjima gospodarskih zona, a to pitanje početi će se rješavati Izmjenama i dopunama prostornog plana Općine Legrad. Pri kraju sastanka dogovorena je međusobna suradnja i pomoć tijekom posjeta potencijalnih investitora. Općinski načelnik se na kraju zahvalio na suradnji koju su Općina i PORA do sada imali, te se preporučio za ubuduće.

Comments are disabled.