U subotu, 28. veljače, s početkom u 19 sati u Domu mještana Selnica Podravska održana je 82. po redu godišnja skupština DVD-a Selnice Podravske. Skupštini su prisustvovali predsjednik upravnog vijeća JVP-a Koprivnice Radovan Knežević, zapovjednik JVP-a Slavko Lakuš, predsjednik VZO-a Legrad Vladimir Piškor i načelnik Ivan Sabolić. Skupštinu je otvorio i vodio predsjednik društva Alen Dedi. Nakon pročitanih redovnih izvještaja upućene su pohvale vodstvu DVD Selnica Podravska za posjedovanje 90% broja opreme po minimalnom tehničkom standardu. Važno je spomenuti da je ove godine plan u potpunosti upotpuniti taj broj opreme. Na skupštini je bilo i pregovora između općine Legrad i DVD-a Selnica Podravska da se u što skorije vrijeme krene u izmjenu dotrajale stolarije na prostorijama DVD-a.

Comments are disabled.