Povodom Dana Općine Legrad organiziran je besplatni rafting rijekom Dravom. Na raftingu je sudjelovalo preko pedeset osoba, sve redom avanturista i ljudi željnih upoznavanja novih načina istraživanja rijeke Drave. Neki od njih su po prvi puta bili na gumenjaku i veslo držali u rukama. Rafting klub Koprivnica pod vodstvom gospodina Kadića u suradnji sa rafting ekipom iz adrenalinsko-rekreacijskog centra Pozoj i gospodina Varge te iskusnih skipera, vodili su sudionike nemirnom rijekom Dravom.Kako bi događaj bio što sigurniji, pratnju na čamcima s motorima pružili  su Dobrovoljno vatrogasno društvo Legrad i Lovačka udruga „Kuna“ Legrad.Polazak je bio kod rampe u Donjoj Dubravi, gdje su sudionici stigli autobusom. Spust je trajao oko dva sata i bilo je puno smijeha.. Prevrnuća nije bilo, ali su se hrabriji okupali u modro zelenoj i friškoj Dravi. Sunce je obasjavalo raftingaše, a ptice su ih pratile sa šljunčanih obala i gustih šumaraka..Doplovili su na Halasz Csardu, bili su izmoreni, gladni, žedni ali veseli..  Rafting na Dravi nadmašio je njihova očekivanja. Nakon ručka, nastavili su šetati poučnim stazama ili odmarati na pješčanoj plaži.

 

 

Comments are disabled.