Momčad Udarnika iz Zablatja u nedjelju, 21. lipnja 2020. godine, osvojila je prvo mjesto na memorijalnom turniru u spomen Marijana Hušnjaka u Selnici Podravskoj.

Udarnik je u finalu bio bolji od momčadi Bukovčan 27 iz Malog Bukovca rezultatom 2:1. Treće mjesto na turniru osvojila je domaća momčad Drave. U regularnom dijelu "malog finala" protiv Lunjkovca bilo je 3:3. Pristupilo se zatim izvođenju kaznenih udaraca u kojima su nogometaši Drave imali više sreće i slavili 5:4.

Kako nam je objasnio tajnik Drave Siniša Ban, do sada su se u spomen Marijana Hušnjaka igrale memorijalne utakmice, no nikada do sada nije bilo turnira. Ban nam je rekao kako će turnir postati tradicionalni, a kako smo se i sami osvjedočili u nedjelju u Selnici Podravskoj, interes za turnir među ljubiteljima nogometa itekako postoji.

 

Piše: Podravski list

 

Comments are disabled.