Lovačka udruga Lisica iz Hlebina prošlog je četvrtka bila domaćin Županijskom natjecanju Lovačkog saveza Koprivničko – križevačke županije u gađanju glinenih golubova. Natjecanje se održalo ekipno i pojedinačno. U ekipnom dijelu, legradski su lovci od 11 ekipa koliko ih se natjecalo uspjeli osvojiti solidno 6. mjesto pogodivši 109 letećih meta. Pojedinačno se istaknuo legradski lovac Damir Varga Panter koji je svojim umijećem gađanja letećih meta uspio ući u finalno raspucavanje pogodivši 27 od 30 glinenih golubova i time završivši na odličnom 6. mjestu.

Par dana kasnije, u nedjelju (28.06.) održano je gađanje glinenih golubova u Đurđevcu čiji je domaćin bila LU „Jelen“. Uspjeh strijelaca LU „Kuna“ ni ovaj put nije izostao. U konkurenciji od 20-ak ekipa legradski su lovci pogodili 39 golubova i time osvojili pehar zauzevši 3. mjesto u poretku! Bravo!

Comments are disabled.