Legradska je momčad ovog vikenda ugostila Mladost iz Koprivničkih Bregi. Zanimljivo je to što su Bregovci u Legrad došli sa samo šest igrača i vratarom. Po nogometnim pravilima, to je minimalan broj igrača jedne momčadi kojim se može započeti i odigrati nogometna utakmica. U slučaju ozljede jednog od igrača te momčadi igra se prekida. Upravo to se i dogodilo. Pri ispucavanju lopte jedan se igrač Mladosti iz Koprivničkih Bregi ozljedio, te bio u nemogućnosti nastaviti  što je rezultiralo prekidom utakmice u 48. minuti. Do prekida, igrači Graničara uspjeli su okrnjenoj momčadi iz Bregi zabiti 6 golova.

Sljedeći vikend, u 22. Kolu ŽNL, NK Graničar gostuje kod Prekodravca iz Ždale.

Ostali rezultati općinskih predstavnika u 3. ŽNL:

NK Mladost 1931 Mali Otok - NK Močile          0:3

NK Jadran - Galeb Koledinec - NK Udarnik Zablatje          1:3

NK Rasinja - NK Drava          2:2

Comments are disabled.