U ponedjeljak (15.6.) u Društvenom domu Legrad održana je završna priredba Osnovne škole Legrad za školsku godinu 2014./2015. Učenici su oduševili recitacijama, vlastito napisanim i pročitanim pjesmama, plesom, igrokazom i izvedbom osnovnoškolskog tamburaškog sastava. Nakon svake izvedbe dupkom krcata dvorana velikim je pljeskom popratila svakog izvođača s pozornice. Važno je spomenuti i učenike 8. razreda koji ovih dana završavaju svoje osnovnoškolsko obrazovanje te velikim dijelom kroče u svijet odraslih. Želimo im svu sreću i neka samo nastave s obrazovanjem jer je ono jedna od najvažnijih stvari u životu čovjeka. Na samom kraju priredbe podijeljena je ravnateljeva nagrada najuspješnijim učenicima u protekloj školskoj godini. Nagrade su primili i učenici koji su sudjelovali u raznim projektima i bili uspješni u njima. BRAVO!

Comments are disabled.