Dana 20.i 21.06. u Legradu je održan Malonogometni turnir u organizaciji NK Graničar Legrad. Sudjelovalo je ukupno 6 ekipa u dvije skupine. Međusobni ogledi odigrani su u subotu 20.06., a u nedjelju 21.06. odigrane su polufinalne i finalne utakmice gdje je pobjednikom natjecanja proglašen NK Udarnik Zablatje. Nakon odigranih utakmica održane su brojne igre, a pobjednicima podijeljene  bogate nagrade.

Čestitamo svim ekipama na sudjelovanju, borbenosti i sportskom duhu!

Izvor fotografija:

NK Graničar-facebook

Comments are disabled.