U organizacija Aquaterra Lake Resorta ovog je vikenda na Šoderici održan drugi po redu Beer Throne Challenge. Timovi sastavljeni od po 5 članova borili su se za titulu pivskih kraljeva. Cilj je bio pobijediti u što više igara i tako osvojiti glavnu nagradu, tron napravljen od piva. Zabave nije nedostajalo, kako za gledatelje tako i za natjecatelje.

Istoga je dana, u subotu, održan prvi triatlon na legradskom jezeru Šoderica. Svrha je triatlona odjednom nastupiti u tri discipline (trčanje, plivanje, bicikliranje) i stići do cilja u što kraćem vremenskom roku. Nastupilo je nekoliko desetaka natjecatelja što je veoma dobar broj obzirom da se takvo nešto po prvi put održava na Šoderici. Brojni su natjecatelji imali prilike pokazati svoju fizičku spremu i rekreirati se na najbolji mogući način.

Comments are disabled.