Jučer je u sklopu „Ljeta na Šoderici“ održana predzadnja predstava Teatra Kerekesh ove sezone. Kao što je bilo i očekivano, predstava Dimnjačar pobudila je ogromno zanimanje tako da je u jednom trenutku ponestalo ulaznica i sjedala, no organizatori su u kratkom roku riješili problem, postavili dodatna sjedeća mjesta i tako omogućili svima zainteresiranima da uživaju u predstavi fenomenalnog Ljubomira Kerekeša u ulozi Dimnjičara. Jučer je bilo 1180 put da se ova predstava igra.

Smijeha i zabave nije nedostajalo i već se sada veselimo sljedećoj predstavi „Krtice“ u izvedbi Jana Kerekeša, koja će se održati 20.08.

Upravo izvedbom Krtice, Teatar Kerekesh, nažalost završava svoj serijal predstava pod otvorenim nebom Šoderice. Nadamo se da mu ovo nije zadnja sezona na legradskom jezeru.

 

Comments are disabled.