U subotu, 27. veljače 2016. godine DVD Veliki Otok održao je svoju 82. godišnju Skupštinu. Istu je otvorio Goran Klobučarić, a vodila nju je Ana Melnjak. Izvješća su redom čitali tajnik Zlatko Horvat, zapovjednik Zdravko Rusak i predsjednik nadzornog odbora Tomislav Rašanec. Istaknuto je kako su sudjelovali na požaru otvorenog prostora, koji je okarakteriziran kao lažna dojava, a posebno su se potrudili oko dužurstva prilikom migrantske krize.  Općinski načelnik Ivan Sabolić, predsjednik VZO Legrad Vladimir Piškor, te izaslanik župana Stjepan Behin pohvalili su rad društva i zaželjeli puno uspjeha. Prijatelj društva Stjepan Varmuža, zaželio da se natrag okupi natjecateljska ekipa, u čijem je stvaranju sudjelovao. Na kraju su podijeljene spomenice za 10,20 i 30 godina u vatrogastvu, a primljen je i jedan novi član.

Comments are disabled.